Możesz zaoszczędzić do 50 zł miesięcznie wybierając tańsze konto! Najważniejsze jest to, że wcale nie musisz zmieniać banku. Poświęć 2 minuty na zapoznanie się z poniższym tekstem. Naprawdę warto!

Najlepszy kredyt

Oferty inwestycyjne naszych partnerów:
 

Oszczędności nie zawsze wiążą się z wyrzeczeniami. Czasami wystarczy po prostu wprowadzić nowoczesne rozwiązania aby pojawiły się natychmiastowe korzyści.

Zapewne korzystasz z konta bankowego. Zastanawiałeś się kiedyś ile rocznie płacisz za jego używanie? Ile płacisz za miesięczna obsługę? Za dostęp do konta przez internet? Ile wydajesz za jednorazowy przelew bądz kod sms potwierdzający jego realizację? A ile kosztuje cię używanie karty płatniczej?

Sprawdź to! Naprawdę warto, bo może się okazać, że korzystając z archaicznego rozwiązania co miesiąc tracisz pieniądze. Zazwyczaj nie jest to fortuna ale pozwól, że przytoczę Ci mój przykład. Jeszcze niedawno używałem takiego konta, które założyłem 6 lat temu, po przeliczeniu ile kosztuje mnie utrzymanie tego konta zrezygnowałem z niego. Prowadzenie konta było bezpłatne jednak „ubezpieczenie”, na stałe przyklejone do oferty kosztowało 2 zł miesięcznie. Do tego 0,99 zł za obsługę karty Visa Electron oraz 25 gr za każdy kod sms potwierdzający przelew.

Nie wiem ile przelewów w miesiącu robisz, jednak na mnie bank zarabiał sporo. Pomyśl sam... opłaty (internet, tv, prąd, woda, czynsz) 1,25 zł za stałe comiesięczne przelewy. Do tego wszelkie zakupy, rozliczenia - każdego miesiąca traciłem około 4 zł za sam przelew.
Ubezpieczenie + karta + przelewy prawie 10 zł stałej opłaty za bezpłatne konto. Do tego nieraz musiałem wypłącić pieniądze z bankomatu, płącąc prowizję ponieważ zazwyczaj potrzebnej maszyny  z sieci banku nie było w pobliżu. Dodatkowe 10 zł miesięcznie za same prowizje!

Dość! Konta nie zamknąłem, ale w przyszłości zapewne tak zrobię. W tej chwili posiadam 2 rachunki, stary na które przychodzi pensja i nowy otwarty w mBanku:

- Prowadzenie 0 zł
- Karta 0zł
- Przelewy 0 zł

Raz w miesiącu przelewam z mojego starego banku pieniążki na konto w mBank i z tamtąd nimi gospodaruje. Nie ma problemu z przelewami internetowymi, bo nic za to nie płacę. Wielkim plusem jest fakt, że zupełnie za darmo mogę wypłacać pieniądze z każdego bankomatu! Nie ma prowizji obojętnie, jaki bankomat jest pod nosem.

Założenie bezpłatnego konta w mBank to także łatwizna. Wystarczy, że klikniesz w baner wypełnisz potrzebny formularz a kurier w przeciągu paru dni zjawi się u ciebie z umową o eKonto.

Naprawdę nie ma tu żadnych ukrytych kosztów. Twoje drugie konto jest całkowicie darmowe, przetestuj to! Zobaczysz, że zaoszczędzi Ci to kilka jak nie kilkadziesiąt zł miesięcznie. A jeżeli nie masz jeszcze konta bankowego to w tej chwili moim zdaniem właśnie mBank ma najlepszą ofertę, w końcu wszystko jest za darmo. Nie dawaj się naciągać na opłaty za prowadzenie konta, jakie serwują inne firmy!

 

 

1. Praca
2. Podatki
3. Biznes
4. Prawo pracy
5. Finanse
6. Telekomunikacja
7. Sprzet
8. Internet